Jaunumi

TELIA LATVIJA PIEVIENOJAS GLOBĀLAJAM TELIA ZĪMOLAM

SIA "Telia Latvija" kopš 2016. gada 24. novembra ir pievienojusies globālajam Telia zīmolam un turpina veiksmīgi darboties biznesa tehnoloģiju jomā, nodrošinot biznesa klientiem jaunās paaudzes telekomunikāciju un mākoņpakalpojumus.

Lasīt

TELIA ATBALSTA “LATVIJAS PROGRAMMĒTĀJU DIENAS 2017”

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas augstskolām no 13. – 17. februārim rīkoja Latvijas Programmētāju dienu pasākumus, kuru ietvaros notika augsta līmeņa konference, kā arī radošās darbnīcas, kur studenti, nozares speciālisti un citi interesenti varēja izmēģināt jaunākās tehnoloģijas.

Lasīt

TELIA POTENCIĀLU REDZ MĀKOŅPAKALPOJUMOS

Šobrīd mākoņpakalpojumi veido 20% no SIA Telia Latvija apgrozījuma, bet paredzams, ka nākotnē šis īpatsvars augs.

Lasīt

UZŅĒMĒJIEM NODERĒS! KĀ ATMEST LIEKO UN "RESTARTĒT" SEVI?

Jauns gads ierasti saistās ar jaunu sākumu vai vismaz "restartu", tāpēc, kamēr vēl esam pārmaiņu noskaņās, biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART vadītājs Juris Kabakovs un tās partneri "Latvijas Mobilais Telefons" prezidents Juris Binde, "Telia" komercdirektors Mārtiņš Paurs un "SAP Latvia" vadītājs Ainārs Bemberis dalās pieredzē, kā atmest lieko un sākt strādāt produktīvāk.

Lasīt

360 GRĀDU VIDEO APSVEIKUMS TELIA LATVIJA DARBINIEKU KORA SNIEGUMĀ

Kad mēs šeit, Telia, domājam par visām mūsu priekšrocībām, pirmais, kas nāk prātā, ir mūsu attiecības ar tādiem lieliskiem klientiem, partneriem un kolēģiem kā Jūs. Pateicamies Jums par dāvāto iespēju darīt to, kas mums patīk.

Lasīt